Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kişiye özel ürünler ürün açıklama sayfasında belirtilen tarihte kargoya verilecektir.

Diğer ürünler hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişleri (sıradışı bir durum olmadığı müddetçe) aynı gün kargoya veriyoruz.

Hafta içi 14:00'ten sonra gelen siparişler ise ertesi gün hazırlanmaya başlıyor ve kargolanıyor.

Cuma günü 14:00'dan sonra ve hafta sonu verilen tüm siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz.

Kargo firmasının teslim süresi lokasyona göre 1 ila 3 gün sürebiliyor.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  www.camimalzemeleri.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 www.camimalzemeleri.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

 

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Malatya E-Ticaret